SGS EL ALETLERİ

     SGS Grup, günümüzün ilerleyen teknolojisi ile birlikte her geçen gün hızla büyümüş ve Türkiye’nin El Aletleri konusunda aranılan bir firması olmuştur. Gerek Ar-Ge, gerek üretim tesislerimizdeki işinin ehli (Usta) larımız ve teknik ekibimiz hızlı, girişimci ve geliştirici yeni özgün fikirlerle üretime hiç ara vermeden devam etmektedir.

Yurtiçinde ve yurtdışında çalışmaları ile hedefi her zaman kendini ve müşterilerini şaşırtmak olan firmamız, en son yeniliklerle sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. İnanıyoruz ki, sizde çok sayıdaki değerli müşterilerimiz arasında yerinizi alacaksınız.

1980 yılında Selahattin ÖZTÜRK tarafından kurulan firmamız hoşgörü ve saygı çerçevesi içerisinde büyük bir dikkat, özen ve dürüstlükle sizlere hizmet vermiştir.

1980'DEN BERİ AYNI HEYECANLA ÜRETİYORUZ

Ergonomik Ürün

Ar-Ge ekibimizin tüm çalışmalarında SGS kullanıcılarına kalite, uzun süreli kullanım, garantili, sağlam ve estetik ürün sunan üretim anlayışı hakimdir.

Üretim ve Sonrası

Üretilen tüm ürünlerimizde tasarımını kaliteli işçilikle birleştirip satış sonrası müşterilerimize teknik servis ve yedek parça desteği sağlamaktayız.

32.000m2 Fabrika

Fabrikamız plastik üretim, metal işleme , eldiven nitril kaplama , oda kapı kilitleri üretim tesisleriyle 1600’den fazla ürün çeşidini sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kalite Anlayışımız
Müşterimizin beklentilerini sağlayacak kalite seviyesini sağlamak ve bunun üretim anlayışımızın tüm seviyelerinde sindirilmesi temel ilkelerimizdendir.
Temel Başarımız
Taahhütlerimizi yerine getiriyoruz; büyük hedefler koyuyor, onlara ulaşmak ve aşmak için yılmadan çalışıyoruz.
Kararlılık İlkemiz
Sonuçlara ulaşıyoruz ve konu ile ilişkili gerçeklere, zorluklara ve muhtemel sonuçlara dayanan uygun zamanlı bir faaliyet rotası seçiyoruz.
Güven Odaklılık
Tüm çalışanlarımız , iş ortaklarımız ve toplumla temeli güvene dayanan ilişkiler sürdürüyoruz.

ÜRETİM POLİTİKAMIZ

100% GÜVEN
100% HİZMET
100% KALİTE
100% TEKNOLOJİ

Ürünlerimizi 62 Ülkeye İhraç Ediyoruz !